Андора - світ сімейного затишку та гармонії!
Відпочинок

Улюбленим місцем відпочинку дорослих та дітей стане берег озера, що межує із лісом. Залиті сонцем лісові дубрави, сповнені співом птахів та пахощами трав, дозволять Вашим діткам грати та весело ловити метеликів на очищених галявинах і стежках, адже працівники служби експлуатації вже подбали про сухе гілля та опале листя дерев .
Хто отримує задоволення від збирання грибів, лісових ягід та квітів ,кому до вподоби тиша, могутність та велич дубів, беріз, ясенів може насолодитись відпочинком серед казкового лісу поруч містечка.

Поруч із лісом, у просторих вольєрах мешкають дикі тварини та різноманітні птахи, яких щоденно доглядають кваліфіковані єгеря. За їх допомогою Ви зможете більше дізнатись про стиль життя, вподобання у їжі. Ви разом з дітками легко зможете підняти собі настрій спостерігаючи за кумедністю і дружелюбністю тваринок, нагодувати, потримати їх в руках чи погладити, відчути себе учасником захоплюючої подорожі просторами дикої природи.

Пологі спуски до води, місця для пікніків, зручні альтанки створять привітну атмосферу для прекрасної половини людства та дітей, в той час як їх чоловіки рибалять або грають у міні гольф.
Закохані серця мають змогу вирушити у романтичну прогулянку у човниках із ліхтариком по воді.

Взимку Ваша родина, разом з друзями, може відвідати каток, який спеціально облаштований на усій площі озера. Затишне кафе з відкритою терасою поруч із озером, влітку пригостить своїх відвідувачів прохолодними напоями та легкими стравами, а взимку зігріє глінтвейном після вдало проведеного часу на катку.
Для Ваших друзів – затишний готель та паркінг.