Андора - світ сімейного затишку та гармонії!
Інфраструктура

Вже на першому етапі цілодобовий супермаркет запропонує широкий вибір продовольчих та промислових товарів. Кращі майстри кулінарного мистецтва з дня у день вражатимуть відвідувачів ресторанів та кафе своїми шедеврами. Наймолодших мешканців та відвідувачів комплексу чекатиме дитячий заклад, в якому дітки будуть знаходитись під пильним доглядом професійних та кваліфікованих вихователів, а згодом вчителів.

В межах містечка працюватиме цілодобова аптека, а професійний сімейний лікар допоможе не лише у вирішенні нагальних питань Вашого самопочуття, але й слідкуватиме за профілактикою здоров’я усієї родини

До послуг прихильників активного відпочинку працює спортивно – оздоровчий комплекс з тренажерним залом та басейнами для дорослих і окремо для дітей. Якість та надійність оснащення тренажерного залу та фітнес – центру, басейнів, солярію, саун і масажних кабінетів відповідає європейським стандартам. Ви зможете влаштувати дружні, родинні змагання на баскетбольних, футбольних, волейбольних майданчиках та тенісних кортах під відкритим небом.

Другий етап будівництва комплексу Андора презентує Вам аквапарк, навколо якого розташоване мальовниче озеро, поле для міні гольфу, кінно- спортивна школа, справжній відкритий каток та капличка.

Школа верхової їзди надасть можливість усім прихильникам кінного спорту щоразу здійснювати захоплюючі прогулянки верхи, а досвідченні інструктори зроблять їх безпечними та сповненими неповторних відчуттів від спілкування із благородними тваринами.